برای نورپردازی حمام، به چه نکاتی باید توجه کرد

برای نورپردازی حمام، به چه نکاتی باید توجه کرد، حمام ها از سطوح سخت، تعداد زیادی شیشه و فلز ساخته شده اند. در فضای حمام معمولا از رنگ های زیادی استفاده نمی شود. شما می توانید با اجرای نور پردازی مناسب در حمام فضایی سرزنده ایجاد کنید. بنابراین باید در انتخاب روش مناسب دقت نمایید. ما در این مقاله قصد داریم به شما نکاتی را آموزش دهیم که در نورپردازی حمام باید آنها را رعایت و به آنها توجه کنید. با ما همراه باشید. 

ادامه مطلب: برای نورپردازی حمام، به چه نکاتی باید توجه کرد

ایده هایی برای نورپردازی حمام کوچک و بزرگ

ایده هایی برای نورپردازی حمام های کوچک و بزرگ، زمانی که تصمیم به اجرای روش های نورپردازی در ساختمان می گیرید، به احتمال زیاد نورپردازی حمام را به آخرین مرحله موکول می کنید. این درحالی است که حمام یکی از مهمترین قسمت های خانه محسوب می شود. حمام مکانی است که روشنایی آن از اهمیت  ویژه ای برخوردار است. در این مقاله قصد داریم به شما چند ایده برای نورپردازی حمام پیشنهاد دهیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: ایده هایی برای نورپردازی حمام های کوچک و بزرگ

فنگ شویی به چه معناست و از چه اجزایی تشکیل می شود

فنگ شویی به چه معناست و از چه اجزایی تشکیل می شود، فنگ شویی یا فانگ شویی فلسفه و هنری باستانی است که سابقه آن به ۳۰۰۰ سال پیش در کشور چین باز می گردد. فنگ به معنی باد و شویی آب است که در فرهنگ چینی باد و آب مظهر سلامتی و پاکی است که از اجزای مختلفی تشکیل شده است ، در این مقاله به معرفی اجزای اصلی فنگ شویی و مزایای آن می پردازیم.

ادامه مطلب: فنگ شویی به چه معناست و از چه اجزایی تشکیل می شود

هودهای هوشمند چه ویژگی هایی دارند

هودهای هوشمند چه ویژگی هایی دارند، هودهای هوشمند با اتکا بر تکنولوژی روز دنیا به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که به طور خودکار خاموش یا روشن شوند. این هودها که با قابلیت های بی شمار دیگر تولید می گردند در میان جدیدترین مدل های هود در دنیا محسوب می شوند. در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع هود می پردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: هودهای هوشمند چه ویژگی هایی دارند

از شمع چگونه می توان در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد

از شمع چگونه می توان در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد، نور شمع نماد، صلح ،آرامش ،استراحت و عشق و علاقه است. کاربرد شمع‌ در زندگی انسان‌ها ، به قرن‌ها پیش بازمی‌گردد. در گذشته مردم از نور شمع‌ برای روشنایی منازل ، اماکن عمومی و همینطور در کلیساها استفاده می‌کردند. به فصل سرما نزدیک می شویم و فصل روشن کردن شومینه و نور آتش خیره کننده آن است. برای بیشتر بهره بردن از نور آتش شمع های بزرگ و کوچک سفید را روی شومینه ی خود روشن کنید، اگر پس زمینه ی منزل شما رنگهای گرم داشته باشد در تلفیق با این نورها فضای بی نظیری را برای شما رقم خواهد زد.

ادامه مطلب: از شمع چگونه می توان در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد