قسمتهای مختلف دریل برقی

اگر تا حالا از دریل استفاده کرده باشید متوجه کاربرد متفاوت و گره گشایی ان در کارها شده اید. اما آیا قسمت های مختلف دریل برقی را می شناسید؟ و با قطعات سازنده دریل آشنایی دارید؟

ادامه مطلب: قسمتهای مختلف دریل برقی

نبشی استیل

یکی از اقلام پرکاربرد و پر مصرف در صنعت و صنایع مختلف نبشی است این محصول دارای دو ضلع عمود بر هم میباشد نبشی ها دارای انواع مختلفی هستند و از متریال هایی چون پلاستیک , استیل , آلومینیوم , پی وی سی , چوبی و از مواد پلی آتیلن ساخته می شوند در لاتین نبشی را با اختصار با حروف L نمایش می دهند ، این محصول از لحاظ تولید به دو نوع پرسی و فابریک و از لحاظ ظاهر نیز به دو نوع بال مساوی و بال نامساوی تقسیم می شوند .

ادامه مطلب: نبشی استیل

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان یا همان لوله بدون درز، لوله ای است که هیج خط جوش یا درزی ندارد و همین مورد باعث شده تا در هر شرایط جوی مقاوم و سازگار باشد. کاربرد این نوع لوله بیشتر در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انتقال سیالاتی مانند آب، مواد شیمیایی و … است.

ادامه مطلب: لوله مانیسمان

جایگاه خرده فروشی در اقتصاد

محور اصلی فعالیت های هر کسب وکاری ارائه محصولات و خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان است. در واقع فروش عامل اصلی و حیاتی در بقاء کسب وکارها است و رقابت اصلی بر سر جلب توجه مشتریان برای انتخاب خدمات و محصولات ارائه شده است. خرده فروشی را به عنوان تمام فعالیت هایی که برای ارائه خدمات و محصولات به مصرف کننده نهایی انجام می شود، تعریف کرده اند.

ادامه مطلب: جایگاه خرده فروشی در اقتصاد

دستگاه میخکوب چیست، چه انواعی دارد و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

دستگاه میخکوب چیست، چه انواعی دارد و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟، میخ کوب که به آن تفنگ میخ کوب هم گفته می‌شود، یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین ابزار در کارگاه‌های نجاری و ساختمانی است. استفاده از میخ کوب در خط تولید باعث افزایش سرعت مونتاژ می‌شود؛ اما انجام همین کار توسط نجار ماهر با استفاده از چکش زمان بیشتری می‌برد. استفاده از میخ کوب سرعت انجام کار را به‌طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد. اگر از میخ کوب به‌صورت صحیح استفاده شود، وسیله‌ای بسیار مفید برای کارهای نجاری خواهد بود و بالعکس اگر از آن به‌درستی استفاده نشود، میخ کوب وسیله‌ای بسیار خطرناک خواهد بود که می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب: دستگاه میخکوب چیست، چه انواعی دارد و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟