آشنایی با انواع فیوز از نظر ساختمان و کاربرد آنها

آشنایی با انواع فیوز از نظر ساختمان و کاربرد آنها، با ما همراه باشید تا شما را با انواع فیوزها از نظر ساختمان آشنا کنیم. همچنین در ادامه به کاربردهای فیوز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع فیوز از نظر ساختمان و کاربرد آنها

آشنایی با انواع فیوز از نظر ولتاژ و سرعت کارکرد

آشنایی با انواع فیوز از نظر ولتاژ و سرعت کارکرد، فیوز که در سال ۱۸۹۰ میلادی، به وسیله توماس ادیسون، اختراع گردید؛ یک ابزار برقی است که وظیفه حفاظت از تجهیزات الکترونیکی در برابر جریان غیر مجاز را بر عهده دارد. طرز کار این وسیله، به این شکل است که درصورت عبور جریانی بیش از جریان نامی، می‌سوزد و به این شکل، موجب قطع شدن جریان برق می شود. در واقع با داشتن همین وسلیه کوچک، از کلیه تجهیزات برقی محافظت شده و از ایجاد صدمه در آن ها جلو گیری می گردد. 

ادامه مطلب: آشنایی با انواع فیوز از نظر ولتاژ و سرعت کارکرد

قیمت سختی گیر

قیمت سختی گیر، قیمت سختی گیر یکی  از اصلی ترین دغدغه های خریداران این سیستم می باشد. امروزه با توجه به تعدد تولید کنندگان، عرضه کنندگان و واسطه ها در زمینه خرید و فروش تجهیزات صنعتی تصفیه آب و فاضلاب خریداران با چالش قیمت مواجه هستند. تا جایی که در برخی اجناس با ظرفیت مشابه رنج قیمتی بسیار متفاوتی را شاهد هستیم که حقیقتا سبب گمراهی خریدار خواهد شد.

ادامه مطلب: قیمت سختی گیر

برای انتخاب میز ناهار خوری مناسب آشپزخانه به چه مواردی باید توجه کرد؟

برای انتخاب میز ناهار خوری مناسب آشپزخانه به چه مواردی باید توجه کرد؟، عوامل زیادی در انتخاب میز ناهارخوری مناسب آشپزخانه تاثیر می گذارند. از آنجایی که میز ناهارخوری آشپزخانه در مرکز توجه جای دارد و بیشتر از سایر وسایل آشپزخانه در دید است، در هنگام خرید این نوع میز باید به دقت به شکل، طرح و رنگ آن توجه کنید، چرا که این وسیله تاثیر زیادی بر زیبایی آشپزخانه دارد. بنابراین ما در این مقاله قصد داریم به موضوع انتخاب میز ناهارخوری مناسب آشپزخانه بپردازیم، پس با ما همراه شوید.

ادامه مطلب: برای انتخاب میز ناهار خوری مناسب آشپزخانه به چه مواردی باید توجه کرد؟

آشنایی با دستگاه برش ریلی و ویژگی ها و مزیت های آن

آشنایی با دستگاه برش ریلی و ویژگی ها و مزیت های آن، ابتدا در رابطه با انواع برشکاری، معرفی و کاربردها آن باید گفت برای برشکاری و جوشکاری، همواره از روش های مختلفی استفاده می شود. دو دسته کلی برای برش کاری داریم که عبارتند از: برشکاری با ماشین آلات ثابت و برشکاری با دستگاه های پرتابل لوله و ورق. در این مقاله به بررسی تجهیزات و دستگاه های برشکاری لوله و ورق می پردازیم که این نوع برشکاری به دو نوع سرد و گرم تقسیم می شوند. با ما همراه باشید تا بیشتر با این نوع برشکاری آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با دستگاه برش ریلی و ویژگی ها و مزیت های آن